Można już głosować na Park Żwirowisko

Pruszków

Problemy już zniknęły. Mieszkańcy Pruszkowa mogą głosować na Park Żwirowisko w konkursie Nestlé poRusza Polskę. Do wygrania siłownia plenerowa.

Głosowanie miało ruszyć 5 kwietnia, jednak pojawiły się problemy. Mieszkańcy Pruszkowa informowali nas, że bardzo chcieliby oddać swój głos i wesprzeć Park Żwirowisko, jednak nie mogą. Powód? Na stronie organizatora pojawiły się problemy techniczne.

Po kilku dniach sytuację udało się opanować i konkurs wystartował. Pierwotnie głosowanie miało trwać do 30 czerwca, jednak start konkursu opóźnił się, więc wydłużono całą procedurę. – Głosowanie wystartowało dopiero w dniu dzisiejszym. Usterka została usunięta, aktualnie strona działa poprawnie i można oddawać głosy na lokalizację w naszym mieście. Jednocześnie, w związku z zaistniałą sytuacją, organizator podjął decyzję o przedłużeniu czasu głosowania do dnia 6 lipca 2016 roku – tłumaczy Dorota Ziętek z Wydziału Ochrony Środowiska w Pruszkowie.

W ramach akcji do wygrania jest 16 siłowni plenerowych, jednak każde województwo ma szansę na jedną. Każdy głos zwiększa szansę na to, że taki obiekt pojawi się w pruszkowskim Parku Żwirowisko. Już teraz bez przeszkód można zaangażować się w akcję. Wystarczy wejść tu i oddać głos.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.