Witamy jesień w naprawdę dobrym stylu

Janki

Dni są już coraz krótsze, coraz chętniej sięgamy po cieplejsze swetry, a letnie aktywności powoli zwalniają. Czas na zmiany. Zarówno te w szafie, jak i w sposobach na spędzanie czasu. Zapraszamy więc do Centrum Janki. Szykuje się naprawdę stylowa jesień. A wszystko za sprawą mody… i wyjątkowych aut.

Centrum Janki nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Po letnich otwarciach nowych sklepów (Homla, Tezenis, powiększony H&M) oraz nowych rodzinnych miejsc dla najmłodszych (Liliputkowo, Sala Zabaw Fikołki) czas na wyjątkowe powitanie jesieni. Będzie można nie tylko poznać modowe propozycje z nowych kolekcji, ale także dowiedzieć się czym są inspirowane i jak się łączą ze stylowymi samochodami. Jesienne kolekcje można także zobaczyć w wyjątkowym newsletterze, poznawać ze stylistką Centrum Janki Iwoną Ryszkowską podczas wspólnych zakupów lub… skorzystać z ciekawych ofert przez Butik Janki online. Takich okazji nie można przegapić.

 

Wystawa jakiej jeszcze nie było

Wyjątkowe eksponaty, które przypadną do gustu zarówno jej, jak i jemu? Tak. Moda i motoryzacja od zawsze idą w parze. Można się będzie o tym przekonać od 10 do 25 września w Centrum Janki. W przestrzeni Centrum stanie aż 12 wyjątkowych aut, a wśród nich Cadillac Eldorado, Ford A Coupe, Austin Six, Mercedes 170V, Chevrolet Corvette czy Tesla S100. To piękne samochody, ale jeszcze wspanialej prezentują się w towarzystwie jesiennych stylizacji modowych inspirowanych czasem z którego pochodzą auta i idealnie dobranymi perfumami. O autach, modzie i ich trudnym, ale fascynującym związku 11 września w Centrum opowie wyjątkowy gość – bloger i influencer Styleman.pl. Materiał z rozmowy pojawi się również na profilu Janek na FB.

 

Zakupy ze stylistką

Nikt tak świetnie nie odnajduje się w meandrach modowej oferty Centrum Janki jak stylistka Iwona Ryszkowska. Potrafi nie tylko wynaleźć prawdziwe perełki, ale także dobrać je do osobowości klienta i pomóc mu w zbudowaniu zupełnie nowego image. Na zakupy z Iwoną można zapisać się wysyłając wiadomość prywatną na fanpage’u Centrum. Dostępne są dwie opcje: piątkowe zakupy osobiste w Centrum Janki lub porady online.

 

Butik Janki w twoim domu

Dla wszystkich, którzy nie zawsze chcą lub mogą wyjść z domu, a interesuje ich co w modzie piszczy Centrum Janki przygotowało wyjątkową okazję do zakupów online ze znanymi modowymi influencerkami i stylistką Centrum. Panie pokażą co i jak nosić, jak łączyć style i wybrać rzeczy, które pomogą stworzyć najbardziej trendowe stylizacje najbliższych miesięcy. Najbliższe spotkania już 18 i 25 września. Więcej informacji będzie można znaleźć na profilach FB https://www.facebook.com/centrumjanki/ i Instagramowym @nowecentrumjanki.

 

Modowe nowinki do twojej skrzynki

Jeśli ktoś nie przepada za chodzeniem po sklepach, ale bardzo chciałby wiedzieć jakie trendy królują tej jesieni wystarczy zapisać się do newslettera Centrum Janki na stronie internetowej Centrum:

https://chjanki.pl/kontakt/

 

Tej jesieni modowe inspiracje i wyjątkowe okazje w postaci nowoczesnego mini magazynu online przyjdą wprost do skrzynki mailowej. Pierwsze wydanie już 20 września.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.