Motogrodzisko coraz bliżej!

Grodzisk Maz.

Kolejny raz w Natolinie nieopodal Grodziska Mazowieckiego odbędzie iście motocyklowa impreza. Mowa o trzeciej edycji wydarzenia Motogrodzisko, które będzie trwać od 18 do 20 sierpnia. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki!

To impreza, która już na stałe wpisała się do kalendarza kulturalnego grodziskiej gminy. Każdego roku do Natolina tłumnie zjeżdżają się motocykliści i to nie tylko z bliskiej, ale i z dalszej okolicy. Co więcej, impreza z biegiem czasu przybiera na popularności i rozmachu. Zwłaszcza, że przygotowane atrakcje są naprawdę ciekawe, jak magnes przyciągają nawet całe rodziny. 

W minionym roku na scenie pojawił się zespół Dżem, w tym zagoszczą Wilki. Ale to przecież nie wszystko. – Pojawi się Tomasz Jakubiak, czyli będzie wielkie gotowanie. Planujemy pokazy bokserskie, ratownicze, pierwszej pomocy, szkolenia wyrywkowe. Przez cały dzień będzie fundacja ratowników motocyklowych, którzy przeprowadzoną te szkolenia. Myślimy, że do końca czerwca ułożymy cały plan atrakcji. Będzie się działo naprawdę wiele! – mówi nam Tomasz Pośnik z grodziskiego klubu motocyklowego White Arrows.

Impreza rozpocznie się 18 sierpnia i potrwa do 20. Miejsce spotkania to standardowo Natolin, ul. Chemiczna. Sledźcie facebookowe wydarzenie tutaj

Patronat medialny nad tą imprezą objęliśmy my, czyli: Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl!

Zresztą sprawdźcie sami co przygotowali motocykliści, poniższy film to tylko przedsmak tego co będzie działo się w sierpniu:

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe