Motocykle i tatuaże zawładną Nadarzynem!

Targi

Lubisz ryk motocyklowych silników? Pasjonują cię sporty motorowe? A może jesteś fanem tatuaży lub planujesz wykonać sobie trwały rysunek na ciele? Jeśli tak to już za tydzień koniecznie odwiedź Motorcykle Show i Tattoo Festiwal w Nadarzynie.

Największe targi motocyklowe w Polsce odbędą się w dniach 2-4 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Jakie atrakcje przygotowano dla odwiedzających? Jak na targi przystało nie może zabraknąć motocyklowych premier. Swoje nowinki zaprezentują takie marki jak yamaha, BMW czy kawasaki. Organizatorzy zaprosili również szereg gości znanych nie tylko ze świata motocykli. Na targach będzie można spotkać również gwiazdy MMA: Jana Błachowicza, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz Marcina Różalskiego!

Na targach znajdą ie również liczne strefy tematyczne m.in. Oldtimerów, Custom, Kobiet Motosportu oraz strefa dla najmłodszych. Emocje zapewnią wyścigi na specjalnie stworzonych torach. Pokazy mistrzów i pokazy stuntu. Szczegółowe informacje i plan imprezy jest dostępny tutaj

A skoro będą motocykle to nie może zabraknąć… tatuaży. W ten sam  weekend w Ptak Warsaw Expo odbędzie się dwudniowy Tattoo Festiwal. W sobotę 3 marca hala dla zwiedzających zostanie otwarta o godz. 11.00. Na miejscu będzie można zobaczyć pracę tatuatorów „od kuchni”. W kolejnych godzinach zobaczymy zmagania konkursowe na najlepsze tatuaże w kategoriach: mały czarno-biały, duży kolor, best sleeve, neo tradycyjny oraz najlepszy tatuaż I dnia festiwalu. Drugiego dnia impreza również wystartuje o godz. 11.00. Tatuażyści będą walczyć o tytuł najlepszego dzieła w kategoriach: mały kolor, duży czarno-szary, tradycyjny, realistyczny oraz best of show. 

W festiwalowy weekend nie zabraknie też innych atrakcji. Co przygotowali organizatorzy? Polish Custom Show to targi motocyklowej branży customowej połączone z mistrzostwami w budowie motocykli. W trakcie imprezy swoją wystawę zaprezentuje gliwickie Muzeum Tatuażu. NA liście atrakcji jest również turniej flipperowy oraz Brzezowski Bodypaintig Show, gdzie będzie można zobaczyć cały proces malowania ciała. 

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe