Mole książkowe u Chełmońskiego

Grodzisk Maz.

Zalegają Wam w domu przeczytane książki? A może szukacie interesującej lektury na urlop? W Grodzisku szykuje się nie lada gratka dla miłośników czytania. Przy okazji możecie spędzić czas w ciekawy sposób.

Wakacje, urlop – a może tak czas wolny spędzić na nadrobieniu zaległości lekturowych? Jeśli szukacie czegoś lekkiego na lato lub po prostu chcecie uzupełnić swoją biblioteczkę, koniecznie musicie pojawić się w Dworku Adama Chełmońskiego.

Już 24 lipca, w godz. 11.00-15.00 odbędzie się tam „Kiermasz książek”. Podczas imprezy będzie można kupić, sprzedać lub wymienić się książkami. Ale uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy wysłać zgłoszenie mailowe na adres dworeknagorce@centrumkultury.eu.

Podczas kiermaszu odbędzie się także koncert gorodonowski i warsztaty dla dzieci robienia zakładki (wstęp wolny). Dla dorosłych przewidziano warsztaty wyrabiania biżuterii i zakładki ze słomy (tutaj także obowiązują zapisy mailowe). Będzie można wysłać kartkę z Dworku oraz wziąć udział w grze miejskiej „Poznaj bohatera ze swojej bajki”.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.