Moja Ballada w Młochowie

Nadarzyn

Trwa VI edycja koncertów „zaPARKuj w Młochowie”. W najbliższą niedzielę na scenie zobaczymy Annę Srokę Hryń z zespołem. Artyści zabiorą słuchaczy w muzyczną podróż z piosenkami Anny Jantar.

Cykl „zaPARKuj w Młochowie” wpisał się na stałe do wakacyjnego kalendarza imprez kulturalnych w naszym regionie. Koncerty odbywają się raz w tygodniu w malowniczej scenerii zespołu pałacowo-parkowego w Młochowie. Taras oficyny przy kościele przy ul. Platanowej to doskonałe tło dla muzycznych widowisk.

W najbliższą niedzielę na scenie zobaczymy Annę Srokę Hryń – aktorkę teatralną, telewizyjną, dubbingową i piosenkarkę. Szerokiej publiczności znana przede wszystkim z wielu przedsięwzięć odgrywanych na deskach stołecznych teatrów. Annę Srokę Hryń można było podziwiać m.in. w głównej roli spektaklu „Mamma Mia” w Teatrze Muzycznym Roma, czy w spektaklach „Tuwim dla dorosłych”, „Alicja w krainie czarów”, „Proces” czy „Całujcie mnie wszyscy w odbiornik”.

W Młochowie Anna Sroka Hryń zaprezentuje utwory Agnieszki Osieckiej w muzycznym widowisku „Moja Ballada”. Na scenie towarzyszyć jej będą Jakub Lubowicz (piano), Dawid Lubowicz (skrzypce), Marcin Murawski (gitara basowa), Artur Gierczak (gitary) oraz Fryderyk Młynarski (perkusja).

Wydarzenie współfinansowane przez Powiat Pruszkowski. Koncerty Honorowym Patronatem objęli: Krzysztof Rymuza, Starosta Pruszkowski i Dariusz Zwoliński, Wójt Gminy Nadarzyn.

Start: 7 sierpnia, godz. 16.00
Miejsce: Zespół pałacowo-parkowy w Młochowie
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.