Modern Talking, Dawid Kwiatkowski i Piotr Rubik zagrają w Ożarowie!

Region

To będą huczne obchody 50-lecia nadania praw miejskich dla Ożarowa Mazowieckiego. W czerwcu dla mieszkańców wystąpią m.in. kultowa grupa Modern Talking z Thomasem Andersem, zespoły Verba i Szafa Gra oraz Dawid Kwiatkowski i Marcin Mroczek.

Dla młodszego pokolenia to już tylko niewiele mówiąca nazwa, dla trochę starszych to jeden z kultowych zespołów muzyki disco. 3 czerwca na scenie ustawionej na boisku UKS Ołtarzew przy ul. Parkowej pojawi się legendarna grupa Modern Talking z Thomasem Anderem we własnej osobie. Największą sławą duet ten cieszył się w latach 80. ale do dziś znane, grane i lubiane są takie ich przeboje jak „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „You Can Win If You Want”.

Modern Talking to oczywiście niejedyna gwiazda tegorocznych „urodzinowych” Dni Ożarowa. Dla mieszkańców wystąpią także Band Francisco Napoli, Bad Boys Blue, Dawid Kwaitkowski, Szafa gra, Marcin Mroczek i Verba.

Dzień wcześniej, 2 czerwca, do miesta przyjedzie jeszcze jeden znany muzyk. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowi koncert da Piotr Rubik. Początek o godz 19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.