Moc atrakcji na Dniach Pruszkowa [GALERIA]

Pruszków

Dmuchańce, malowanie buziek, miasteczko ruchu i wiele, wiele innych. To wszystko czeka na mieszkańców Pruszkowa w Parku Kościuszki!

Dni Pruszkowa wystartowały! Park Kościuszki wypełniły liczne stoiska z przeróżnymi atrakcjami. Najwięcej ciekawostek przygotowano dla małych mieszkańców Pruszkowa. Są trampoliny, dmuchańce, malowanie buziek, bańki mydlane, stoiska z grami planszowymi i wiele innych. Furorę robią postacie z bajek, z którymi można zrobić zdjęcia, m.in. ze Świnką Pepą. Nieco starsze dzieci chętnie korzystają z „wioślarzy”, trampolin oraz poznają przepisy ruchu drogowego w specjalnym miasteczku.

W Parku Kościuszki znajdziemy również stoiska instytucji – Sanepidu z alkogoglami i specjalnymi przyrządzani pokazującymi wpływ używek na nasz organizm, Zus i stowarzyszeń. Na miejskim stoisku można porozmawiać z przedstawicielami Rady Miejskiej, Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta.

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście Parku Kościuszki to serdecznie zapraszamy.

Przypominamy część artystyczna rozpocznie się o godz. 16.00!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.