Mnóstwo śmiechu na PKL

Pruszków

Mimo długiego weekendu widzów na niedzielnym pokazie Pruszkowskiego Kina Letniego nie brakowało. Tym razem o niepowtarzalną atmosferę zadbali bohaterowie filmu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”

Claude i Marie Verneuil to konserwatywni katolicy. Mają cztery córki, które zaczynają dorosłe i samodzielne życie. Rodzice egzystują w arystokratycznym luksusie i jedyny cel jaki mają to wydać za mąż córki za odpowiednio sytuowanych kawalerów. Jest też warunek – kandydaci muszą być katolikami. Jednak plany sobie, a życie sobie…

Trzy córki znajdują w końcu wybranków serca. Kłopot w tym, że jeden to Arab, drugi to Żyd, a trzeci jest Chińczykiem. Rodzice liczą więc na to, że ostatnia córka znajdzie męża katolika. I faktycznie tak się staje, jest jednak „ale”. Jakie? Mężczyzna jest ciemnoskóry.

Francuska komedia pełna gagów, zabawnych docinek i ironicznych żartów drwiących ze stereotypów przypadła do gustu widzom Pruszkowskiego Kina Letniego. Ci mimo długiego sierpniowego weekendu zjawili się na pokazie ogromną grupą. Plac Jana Pawła II wypełnił się uśmiechami. Wszystko dzięki „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. 

Kolejny seans już w najbliższą niedzielę.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.