Minionkowy zawrót głowy w Jankach

Janki

Z okazji premiery komedii „Gru, Dru i Minionki” Centrum Janki przygotowało szereg atrakcji dla swoich klientów.

Minionki poznaliśmy już 2010 r. za sprawą komedii „Jak ukraść księżyc”. Złośliwe i dokuczliwe stworzonka swoimi perypetiami rozweselają do łez. Kolejne części z przygodami Minionków również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nie dziwi więc fakt, że wchodzący do kin film „Gru, Dru i Minionki? jest wyczekiwany, zarówno przez małych jak i dużych.

Z okazji premiery filmu „ Gru, Dru i Minionki” Centrum Janki postanowiło przygotować niespodziankę dla swoich klientów. Już 25 czerwca (niedziela) centrum opanuje plaga Minionków. – Minionki to postacie, które już na zawsze wpisały się w kanon animacyjnej kinematografii. Swoim urokiem podbiły serca dzieci na całym świecie, dlatego w najbliższą niedzielę Centrum Janki zaprosi swoich najmłodszych klientów do wspólnego odkrywania świata Minionków oraz skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Jakie atrakcje zaplanowano w ramach „Minionkowego zawrotu głowy”? Najmłodsi klienci będą mogli wziąć udział w minionkowym kole fortuny. Będzie mini kino z minionkowymi bajkami oraz nowa odsłona słynnej już gry Minion Rush.

Każdy uczestnik zabawy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w zabawnych stylizacjach, a na specjalnym stanowisku wizażu, makijażyści zamienią dzieci w prawdziwe Minionki. W wyznaczonych godzinach będzie można nauczyć się minionkowego układu choreograficznego. Minionkowy piętrowy autobus zabierze wszystkich na 30-minutową podróż do świata małych żółtych bohaterów.

Minionki w Centrum Janki harcować będą w godz. 11.00 – 19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.