„Millerowie” odwiedzą Kino Letnie

Pruszków

Już dziś w Pruszkowskim Kinie Letnim zobaczymy zwariowaną „rodzinkę”! Emocje podczas oglądania komedii kryminalnej „Millerowie” gwarantowane!

Tata David to dealer narkotyków, mama Rose jest striptizerką. Syn Kenny to krnąbrny nastolatek, któremu jedno w głowie, a córka Casey mimo młodego wieku jest bezdomna. Warto wspomnieć, że „Millerowie” nie są ze sobą w ogóle spokrewnieni… Zastanawiacie się pewnie, co w takim razie ich łączy? Wspólnie chcą przeszmuglować przez granicę dostawę marihuany.

Wszystko zaczęło się od Davida, dealera marihuany. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa napada na niego trzech zbirów i kradnie mu cały „towar”. Pojawia się problem, bo straty trzeba odpracować. Dostawca Davida zleca mu podróż do Meksyku i przeszmuglowanie przez granicę nowej dostawy marihuany. Ten o pomoc prosi pozostałych członków „rodziny”. Jak zakończy się ich przygoda?

Początek seansu w niedzielę 10 lipca o godz. 21.30. Czekamy na was na pl. Jana Pawła II!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.