Milanowianka z Paszportem „Polityki”

Milanówek

Mieszkanka Milanówka Natalia Fiedorczuk-Cieślak została wyróżniona tegorocznym Paszportem „Polityki” w kategorii Literatura.

Jak napisano w uzasadnieniu, nagroda została przyznana za „przenikliwy portret współczesnej Polski widzianej od strony matek z  wózkami, za chłodny i  niebanalny obraz macierzyństwa, a  także za żywy i  pełen humoru literacki język w  książce „Jak pokochać centra handlowe”. Pasją Natalii Fiedorczuk-Cieślak jest nie tylko literatura. Znana jest miłośnikom muzyki jako piosenkarka, instrumetalistka i autorka tekstów piosenek.

Gratulacje mieszkance Milanówka za pośrednictwem Facebooka złożyła burmistrz miasta-ogrodu. – Serdeczne gratulacje dla Pani Natalii. Milanówek jest dumny z Pani sukcesu! Cieszę się, że tak zdolna i ambitna mieszkanka włącza się również w życie naszego miasta. Życzę dalszych sukcesów i satysfakcji! – czytamy we wpisie Wiesławy Kwiatkowskiej.

Z autorką „Jak pokochać centra handlowe” będzie można spotkać się 30 stycznia o godz. 18.00, podczas wieczoru autorskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Milanówek, ul. Spacerowa 4). Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe