Milanowianie będą świętować

Milanówek

Tradycyjnie, przed Świętami Bożego Narodzenia, mieszkańcy Milanówka spędzą wspólnie czas przed świętami. 17 grudnia odbędzie się świąteczne spotkanie przy wspólnym stole.

Święta to czas, który lubimy spędzać z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. A może w tym szczególnym czasie warto spotkać się z sąsiadami? Można to zrobić podczas świątecznego spotkania w milanowskim Starym Kinie.

Wspólne świętowanie odbędzie się zarówno wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz. Już 17 grudnia od 17.00 do 19.30 będzie można się wprawić w bożonarodzeniowy nastrój wraz ze współmieszkańcami. Mile widziani są wszyscy mieszkańcy Milanówka, w szczególności ci samotni i potrzebujący.

W ciągu 2,5-godzinnego świętowania przewidziano świąteczny koncert, spotkanie z Mikołajem, prezenty od elfów. Będą także warsztaty dla dużych, małych i całych rodzin, a także poczęstunek wigilijny.

Spotkanie organizuje miasto Milanówek przy wsparciu lokalnych przedsiębiorców. Wstęp wolny.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.