Milanówek znów otwiera ogrody

Milanówek

Festiwal Otwarte Ogrody to wydarzenie, które na stałe zapisało się w kalendarzu imprez Milanówka. Kolejna edycja już w najbliższy weekend.

Od 17 lat Festiwal Otwarte Ogrody zacieśnia więzi sąsiedzkie w Milanówku, ponieważ jest to wydarzenie tworzone przez mieszkańców dla mieszkańców. W tym roku odbędzie się w dniach 3-5 czerwca. Co w programie?

Imprezę rozpocznie występ zespołu Kapsell połączony z folkową potańcówką – 3 czerwca o godz. 20.00. Nie sposób jednak wymienić wszystkich atrakcji, jakie przygotowano na ten nietuzinkowy weekend. Będzie można odwiedzić Muzyczny Ogród i zrelaksować się przy muzyce. W Ogrodzie Usług Społecznych będzie można np. wziąć udział w warsztatach DIY, a w Willi Sadówek czekać na nas będzie Mini ZOO. Będzie także jarmark staroci, wystawy malarskie, występy muzyczne i mnóstwo animacji. Przez cały czas trwania Festiwalu będzie można oglądać wystawę plenerową „Ku nowoczesności. Kresy niepodległe 1919-1939”.

Imprezę zakończy koncert – muzyczna podróż dookoła świata – w wykonaniu Anny Kostrzewskiej z zespołem: Michał Salamon (piano), Wojciech Pulcyn (kontrabas), Jose Torres (konga i instrumenty perkusyjne).

Szczegółowy program XVII Festiwalu Otwarte Ogrody możecie pobrać tutaj i tutaj. Wstęp do wszystkich ogrodów jest bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.