Milanówek zaprasza na Letnie Granie. Na scenie Tęskno

Milanówek

Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu „Letnie Granie” w Milanówku. Tym razem na scenie w Parku Zielony dołek pojawi się zespół Tęskno.

Cykl koncertów powstał przy współpracy z Katarzyną Gizińską i Sebastianem Grądalskim, którzy zainicjowali projekt „Sąsiedzkie granie”. Koncerty z letnim chilloutem na leżaku w Parku Zielony Dołek w Milanówku to doskonała okazja, aby zrelaksować się z dobrą muzyką.

Najbliższy koncert już 10 lipca o godz. 19.00. Tym razem na scenie pojawi się zespół Tęskno. Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Muzykę wydawaną pod tym szyldem charakteryzuje natychmiast rozpoznawalne brzmienie, które łączy klasyczne instrumentarium z subtelną elektroniką i poetyckimi tekstami.

W kwietniu 2020 roku ukazała się płyta zatytułowana po prostu „Tęskno”, którą poprzedziły single „Między nami”, „Walc” i „Frajda”. Debiutancki album „Mi” z 2018 roku pojawił się w najważniejszych zestawieniach płyt roku, media pisały o najgłośniejszym debiucie ostatnich lat. Od tego czasu Tęskno otrzymało m.in. Mateusza Trójki i Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, czy nominację do Fryderyków, regularnie wyprzedając trasy klubowe oraz grając na największych scenach w kraju i za granicą: m.in. Primavera Sound Barcelona, Open’er Festival, Colours Of Ostrava, OFF Festival Katowice, Męskie Granie.

Ostatnio Joanna skupia się na nowej muzyce oraz prowadzeniu autorskiej audycji w radiowej Czwórce.

Wstęp na koncerty jest wolny. Przed wejściem na wydarzenie otrzymasz specjalną wejściówkę, ponieważ obowiązuje limit osób.

A tu mała próbka tego co usłyszymy na koncercie:

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Milanówek zaprasza na Letnie Granie. Na scenie Tęskno”

  1. Wolverine blues pisze:

    A Kiedy Koszut gra?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły