Mikromusic na scenie Letniego Grania

Milanówek

Pablopavo i Ludziki był gwiazdą otwarcia cyklu Letnie Granie w Milanówku. Drugi koncert już w najbliższą niedzielę. Na scenie zobaczymy Mikromusic.

Po brzmieniach, jakie zaserwował milanowskiej publiczności Pablopavo i Ludziki, czas na nieco inne brzmienia. 17 lipca o godz. 19.00 w Parku Zielony Dołek wystąpi zespół Mikromusic.

Formacja założona w 2002 roku we Wrocławiu miesza jazz, trip-hop, rock, a czasem muzykę ludową. Są laureatami Fryderyka w kategorii „Muzyka poetycka”, byli dwukrotnie nominowani w kategorii „Alternatywna Płyta Roku”. Są także laureatami nagrody Prezydenta Sopotu na festiwalu TOPtrendy. Wydali w sumie 6 płyt, w tym dwie koncertowe.

Napisali muzykę do czesko-słowackiej produkcji kinowej „Konfident”, jak również do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” do słów Jana Brzechwy. Ich muzykę usłyszeć można również w filmie „Chemia”.
Na koncertach tworzą niepowtarzalny klimat, a to dzięki zaangażowaniu, oryginalnym aranżacjom budują szczególną więź z publicznością. Wokalistka i liderka grupy – Natalia Grosiak – współpracowała m. in. z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, czy Jankiem Młynarskim. W Milanówku wystąpi w składzie Acoustic Trio u boku Dawida Korbaczyńskiego (gitara) i Roberta Szydło (gitara basowa).

Poniżej mały przedsmak niedzielnego konceru:

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe