Mikołajkowa potańcówka z Top Dance

Pruszków

Mikołajki tuż, tuż. Jeśli nie mieliście okazji wytańczyć się w Andrzejki nic straconego. Kto powiedział, że nie można zorganizować zabawy tanecznej właśnie w… Mikołajki.

Mikołajkową potańcówka z Top Dance to doskonała okazja, aby spędzić Wieczór Mikołajkowy w przyjemnej atmosferze pełnej tańca i zabawy.

Potańcówka odbędzie się 6 grudnia w godzinach 18:30-20:30, a miejsce to mała hala sportowa SP 6 przy ulicy Lipowej 31 w Pruszkowie.

Będzie to niezapomniana noc pełna radosnych tańców i energetycznej muzyki. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności taneczne. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej wejść w klimat mikołajkowy, zachęcamy do przyjścia w ubiorze w tematyce świątecznej.

Jednak najważniejsze to przede wszystkim dobry nastrój, który towarzyszyć powinien każdemu uczestnikowi. Otwarte serca i uśmiechy są gwarancją udanej imprezy.

Udział w potańcówce jest całkowicie bezpłatny. Przyjdźcie więc licznie i bawcie się doskonale na mikołajkowej potańcówce z Top Dance!

Zapisy: www.top-dance.pl/zapisy-na-wydarzenia/

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.