Mikołajki w Pruszkowie będą trwać aż trzy dni!

Wydarzenie

Na trzy dni Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie zamieni się w przystań św. Mikołaja. Zaplanujcie sobie czas między 6 a 8 grudnia i koniecznie zajrzyjcie do obiektu przy ul. Bohaterów Warszawy 4!

W tym roku z okazji mikołajek na mieszkańców czekać będzie szereg ciekawych atrakcji. I to aż przez trzy dni!. Świętowanie mikołajek wystartuje oczywiście już 6 grudnia. Od godz. 17.00 będzie można odwiedzić świąteczny jarmark z produktami regionalnymi i rękodziełem – Sami Swoi. Również o godz. 17.00 rozpoczną się warsztaty dla dzieci, gdzie maluchy nauczą się tworzyć ozdoby choinkowe. Natomiast już o godz. 18.00 w CKiS zjawi się Święty Mikołaj! Dodatkowo wszyscy wspólnie udekorują choinkę.

W sobotę 7 grudnia jarmark rozpocznie się o godz. 10.00 i będzie trwał aż do godz. 21.00. Dodatkowo o godz. 10.00 rusza przesłuchania konkursowe do XX Jubileuszowego Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu…”.

Ostatni dzień mikołajkowego szaleństwa to niedziela. Tu również od godz. 10.00 możecie polować na łupy z jarmarku „Sami Swoi”. Na najmłodszych czekać będzie natomiast poranek teatralny „Mikołajki – zapominajki”(godz. 10.30. godz. 12.00). Zwieńczeniem trzydniowych mikołajek będzie koncert w wykonaniu ZTL „Pruszkowiacy”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Mikołajki w Pruszkowie będą trwać aż trzy dni!”

  1. vikky pisze:

    ale, ze jak to. to Lublyn i Kelce do domu nie pojado?
    co to sie porobiło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe