Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku

Grodzisk Maz.

W niedzielę, 16 czerwca, Grodzisk Mazowiecki zaprasza na Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych. To popularne wydarzenie, które co roku przyciąga mieszkańców i wystawców, odbędzie się na grodziskim deptaku.

Jarmarki w Grodzisku od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Na stoiskach można znaleźć produkty z przydomowych manufaktur, takie jak wędliny, sery czy miody, które wyróżniają się wyjątkowym smakiem i jakością.

Program wydarzeń
12:00 – Oficjalne otwarcie jarmarku i przywitanie gości.
12:15 – Występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej im. Feliksa Dzierżanowskiego pod batutą Tomasza Kirszlinga.
13:00 – Koncert zespołu The Sunset.
14:00 – Występ Białego Chóru.
16:15 – Koncert Żyrardowskiej Orkiestry Akordeonowej.
17:45 – Potańcówka przy muzyce na żywo, zagra zespół No i dobrze.

Podczas jarmarku będzie można odwiedzić stoiska oferujące rękodzieła, wyroby domowej produkcji oraz różnorodne smakołyki. Wystawcy z całego regionu zaprezentują swoje produkty, co jest doskonałą okazją do zakupienia unikalnych i naturalnych produktów.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku to nie tylko zakupy, ale także okazja do spędzenia miłego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Nie przegapcie tej okazji, aby cieszyć się lokalnymi smakami i doskonałą atmosferą na grodziskim deptaku!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.