Miecugow i Feder w Pruszkowie

Pruszków

Klub Obywatelski w Pruszkowie rozpoczyna swoją działalność. 23 kwietnia odbędzie się inauguracyjne spotkanie, na którym pojawią się Grzegorz Miecugow i Adam Feder.

W wielu miastach Polski działają kluby obywatelskie, które mają na celu pobudzanie aktywności lokalnej oraz usprawnianie życia społecznego. Idea spotyka się z pozytywnym odbiorem i tworzone są kolejne grupy. Nadszedł czas, aby klub pojawił się również w Pruszkowie. – Rozpoczynamy działalność Klubu Obywatelskiego w naszym powiecie. Chcielibyśmy, aby Klub Obywatelski był centrum aktywności lokalnej, miejscem debat i tworzenia nowych pomysłów na życie społeczne, kulturalne i polityczne w naszym regionie – poinformowali członkowie pruszkowskiego Klubu Obywatelskiego na swoim fanpage’u.

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 17.00 w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie. Gośćmi będą znani dziennikarze – Grzegorz Miecugow i Adam Feder. Uczestnicy spotkania podejmą temat dotyczący wolności słowa.

Grzegorz Miecugow szerszej publiczności znany jest z programu „Szkło kontaktowe” nadawanego przez stację TVN24, którego jest prowadzącym. Wcześniej był prezenterem „Wiadomości” TVP 1 oraz współtworzył „Fakty” TVN. Z kolei Adam Feder do niedawna był reporterem TVP. Przygotowywał materiały dla "Wiadomości" TVP 1 oraz programów informacyjnych TVP Info.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.