W weekend 25-26 września mieszkańcy Michałowic (i nie tylko) nie mieli czasu się nudzić. Dni Gminy Michałowice wypełnione były atrakcjami po brzegi!

W programie Dni Gminy Michałowice była gra terenowa, piknik ekologiczny, spektakl teatralny, festyn rodzinny. Gwoździem programu był koncert Dawida Kwiatkowskiego, na którym zgromadziły się prawdziwa tłumy fanów.

Dla każdego znalazło się coś miłego. Dzieci mogły m. in. poszaleć na dmuchańcach, zobaczyć jak ścigają się roboty solarne, pomalować butelki, wziąć udział w przedstawieniu teatrzyku i warsztatach teatralnych (i nie tylko), zasłodzić się watą cukrową i schrupać popcorn. Dorośli dowiedzieli się co nieco o roślinach, wymłócili zboże cepami, zobaczyli widowisko muzyczne, wzięli udział w zawodach strong man i strong woman. A to tylko część z atrakcji, które zorganizowano.

Pogoda dopisała, dopisali uczestnicy i humory. Zobaczcie sami w galerii zdjęć!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.