Michał Wiśniewski nie tylko w Pruszkowie

Region

Michał Wiśniewski wraz z zespołem Ich Troje wystąpi na tegorocznych Dniach Pruszkowa. Kilka tygodni później artysta zaprezentuje się w sąsiednim Ożarowie Mazowieckim.

Jedni uważają go za gwiazdę muzyki, inni z dystansem podchodzą do jego twórczości. Pewne jest, że Michał Wiśniewski zdobył ogromną popularność i znany jest szerokiej publiczności. Artysta na polskiej scenie muzycznej obecny jest od ponad 20 lat. Ma na swoim koncie niezliczoną liczbę przebojów, które swego czasu znajdowały się na czele list przebojów. Wśród nich można wymienić m.in. „Powiedz” czy „A wszystko to, bo ciebie kocham”. Wraz z zespołem Ich Troje reprezentował Polskę na 48. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Kalendarz Michała Wiśniewskiego wypełniony jest po brzegi. W najbliższym czasie lider zespołu Ich Troje będzie gościł w naszym regionie. 27 maja wraz z zespołem wystąpi na Dniach Pruszkowa. Kto jeszcze zaprezentuje się na scenie? Sprawdź tu

Michał Wiśniewski ruszył w trasę koncertową. Na scenie można spotkać go wraz z zespołem, ale nie zawsze. 15 lipca w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się koncert Michał Wiśniewski solo. Początek o 20.00. Fani Michała Wiśniewskiego będą mogli podziwiać go na żywo także 10 czerwca w Mszczonowie podczas Jarmarku Mszczonowskiego.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.