Michał Bajor z zespołem w Pruszkowie Odebrane

Pruszków

Już 6 maja w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbędzie się koncert Michała Bajora "Kolor Cafe" .

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej „Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone „Quando, quando”, aż po dramatyczny „Hymn miłości „Edith Piaf. Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

Start godzina 20.00

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Michał Bajor z zespołem w Pruszkowie Odebrane”

 1. Kasia pisze:

  To kultura wysoka ,nie rozumiecie ,nie piszcie komentarxy

 2. Jerzy pisze:

  Bajor dziadu daj piontaka!

 3. Kinoman pisze:

  Dupek

 4. leon pisze:

  cytując klasyka : ” tylko świnie siedzą w kinie , a te bogatsze to w teatrze ” to w podzięce za segregacje kowidowe w kinach i teatrach .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły