Michał Bajor w „Kamyku”

Pruszków

25 listopada w Pruszkowie odbędzie się koncert Michała Bajora „Moja Miłość” przy akompaniamencie Wojciecha Borkowskiego.

Młode lata artysta spędził w Opolu, to tam dorastał w atmosferze festiwali i teatru. Od ponad 40 lat Michał Bajor czaruje nas swoją magiczną muzyką – nikt nie potrafi łączyć tak oryginalnego stylu z najwyższą jakością. Przecież wszyscy znamy jego charakterystyczne utwory, m.in.: „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Och, życie kocham cię nad życie”. Już wkrótce te i inne utwory usłyszymy w Pruszkowie!

„Moja miłość” to już 19 płyta w karierze Bajora, a trzecia skomponowana wraz z Wojciechem Młynarskim – pianistą, aranżerem i kompozytorem. Na krążku znajduje się 17 utworów poświęconych tematyce miłosnej, wśród których można znaleźć największe przeboje trwale zapisane na kartach historii polskiej muzyki rozrywkowej.

–  Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską "Miłość jest tylko jedna" (muz. Włodzimierz Korcz) i Anią Wyszkoni "Ja kocham, Ty kochasz" (muz. Wojciech Borkowski) – czytamy na oficjalnej stronie Michała Bajora.

25 listopada odbędzie się koncert Michała Bajora w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie. Start już o godz. 18.00. Wstęp wolny, lecz ilość miejsc jest ograniczona.

Na początku listopada, artysta występował w Raszynie. Mało kto wie, ale Bajor jest mieszkańcem Pęcic Małych. Naszą rozmowę z nim znajdziecie wchodząc TU.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe