kultura

„Miasto 44” pod gwiazdami. Poruszający seans w Raszynie już 2 sierpnia!

„Miasto 44” pod gwiazdami. Poruszający seans w Raszynie już 2 sierpnia!

Autor artykułu: Redakcja | 31 lipca 2025 19:30 |

0
„Miasto 44” pod gwiazdami. Poruszający seans w Raszynie już 2 sierpnia! Raszyn

Centrum Kultury Raszyn zaprasza mieszkańców na wyjątkowy wieczór z kinem plenerowym. 2 sierpnia o godzinie 20:00 na dziedzińcu Austerii odbędzie się pokaz filmu „Miasto 44” w reżyserii Jana Komasy.

„Miasto 44” to poruszająca opowieść o młodych ludziach, którzy w sierpniu 1944 roku stanęli do walki o wolność w czasie Powstania Warszawskiego. Film pokazuje nie tylko bitwy, ale też emocje: strach, miłość, nadzieję i poświęcenie.

To nie tylko seans filmowy, ale także forma wspólnego upamiętnienia 81. rocznicy wybuchu Powstania.

Szczegóły wydarzenia:

📅 Data: 2 sierpnia 2025 (sobota)
🕗 Godzina: 20:00
📍 Miejsce: Dziedziniec Austerii – Filia Centrum Kultury Raszyn, Al. Krakowska 1
🎟 Wstęp: Wolny

Dlaczego warto przyjść?

To idealna okazja, by zatrzymać się na chwilę, oddać hołd bohaterom i przeżyć wspólnie wzruszającą historię, która nadal porusza serca Polaków. Pokaz odbędzie się w wyjątkowej, nastrojowej przestrzeni – pod gołym niebem.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama