Men’s Art już 6 marca

Pruszków

Takiego projektu artystycznego w regionie jeszcze nie było! Men's Art to różne style, nietuzinkowe formy i szorstki, surowy klimat. To sztuka z męskiego punktu widzenia. Już niebawem otwarcie wystawy tego ciekawego projektu.

Men’s Art to grupa artystów reprezentujących różne rodzaje twórczości – rysunek, fotografię, aerografię, film i muzykę. Łączy ich nie tylko męska płeć, ale również pasja, oryginalne spojrzenie na sztukę oraz przede wszystkim pochodzenie z tego samego regionu. Pomysłodawcami wystawy są Maciej Bochnowski oraz Marek Jeziorek.

Wernisaż wystawy odbędzie się w nieprzypadkowym terminie – tuż  przed dniem kobiet. Wernisaż odbędzie się 6 marca w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie (1 piętro). W związku z tym otwarcie pod hasłem „męska sztuka na dzień kobiet” dedykowane będzie Paniom. Prace będą prezentowane na 11 – metrowej ścianie przez około 3 miesiące.

Dlaczego Men’s Art zobaczymy w centrum handlowym? Nowa Stacja już kilkukrotnie podjęła współpracę z lokalnymi artystami. Wystawy cieszą się w tym miejscu dużym zainteresowaniem a wernisaże przyciągają setki osób. Men’s Art jest przedsięwzięciem o bezdyskusyjnie unikatowym charakterze, może więc być kolejnym udanym projektem kulturalnym realizowanym w tym miejscu.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w obecności przedstawicieli władz samorządowych, gości ze świata lokalnej kultury oraz mieszkańców. Partner Strategiczny – Centrum Handlowo – Rozrywkowe Nowa Stacja. Patronat Honorowy – Starosta Powiatu Pruszkowskiego Krzysztof Rymuza i Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Patronat medialny nad wystawą objęły portal i gazeta wpr24.pl.

 

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8519

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Men’s Art już 6 marca”

  1. Nikt pisze:

    Odgrzewany kotlet. Jest jeszcze dzień matki ojca dziecka wiosny. Będzie identycznie? Widze to na banerach w Pruszkowie, lepiej dostrze i sie sprzeda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16