MCK organizuje Dni Dziecka

Milanówek

Zbliża się wyjątkowe święto dla dzieci. Milanowskie Centrum Kultury organizuje Dni Dziecka.

Milanowskie Centrum Kultury organizuje kilkudniowe wydarzenie dla okolicznych dzieci. W sobotę 22 maja rozpoczną się milanowskie Dni Dziecka.

Od soboty 22 do środy 26 maja najmłodsi mogą wybrać się na spacer do Parku „Zielony Dołek” i wziąć udział w grze opartej na wystawie przygotowanej przez Narodowe Centrum Kultury. Do wygrania cenne nagrody. Zwycięzcy konkursu otrzymają upominki w niedziele 30 maja podczas spotkania z Mozaiką.

Więcej informacji na temat rodzinnej gry plenerowej tutaj.

W sobotę 29 maja uczestnicy będą mogli obejrzeć ekstremalne pokazy Rafała Białego, mistrza freestyle motocross. Młodzi uczestnicy będą mieli szanse porozmawiać ze sportowcem. Pokazy startują o godz. 16 na terenie toru rowerowego przy ul. Turczynek 2. Na wydarzenie obowiązuje limit miejsc. Aby wziąć udział w pokazie należy umówić się telefonicznie pod numerem: 22 758 32 34.

W niedzielę 30 maja w Zielonym Dołku przy ul. Krótkiej 10 odbędzie się muzyczny spektakl dla dzieci pt. „O muzyce między drzewami”. Wydarzenie zakończy się rodzinną potańcówką.

W niedzielę 6 czerwca Labirynt pod Warszawą organizuje Miasteczko Eksperymentów. Mali uczestnicy popracują z bańkami, suchym lodem i eko slime. Zapisy na warsztaty tuż przed udziałem. Wydarzenie startuje o godz. 15.00.

W niedzielę 30 maja milanowski magistrat organizuje dla najmłodszych mieszkańców niespodziankę.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.