„Mazowsze” w świecie opery. Już niebawem koncert „Mazowsze Symfonicznie”.

Otrębusy

Muzyka uspokaja, wzbudza emocje, skłania do zadumy i skutecznie z niej wybija.. 21 października o godz. 19.30 w Sali Widowiskowej zespołu „Mazowsze” wybrzmią wielkie symfoniczne dzieła.

W drugiej połowie października Państwowy Zespół Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” zaprezentuje się ze zgoła innej strony. Zabiorą nas w podróż po dźwiękach opery.

Zespół wszystkim melomanom pokaże wykonania dzieł sygnowanych wielkimi nazwiskami ze świata muzyki. Ze sceny dadzą się słyszeć dzieła Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Beethovena, Webera i Moniuszki.

Jak to zwykle bywa na koncertach „Mazowsza” – wysoki poziom artystyczny i wykonawczy jest gwarantowany przez Orkiestrę PZLPiT „Mazowsze” pod dyrekcją maestro Jacka Bonieckiego. Melomani muszą przygotować się na wielkie emocje. Bilety do kupienia tutaj – śpieszcie się, jest ich coraz mniej!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe