Mazowsze i De Mono na Walentynki [WYNIKI]

Koncert

Z okazji Walentynek w Mateczniku Mazowsze odbędzie się wyjątkowy koncert. W symfonicznej odsłonie usłyszymy największe przeboje legendarnego zespołu De Mono. Formacji Andrzeja Krzywego towarzyszyć będą artyści samego Mazowsza.

To niepowtarzalna okazja zarówno dla fanów De Mono, jak i miłośników zespołu Mazowsze. Program koncertu podzielono na trzy części. – Usłyszymy „Mazowsze” w swoim ludowym repertuarze, De Mono solo oraz wspólne wykonania obu zespołów. Artyści „Mazowsza” zaśpiewają z Andrzejem Krzywym tytułowe „Prosto w serce” a nasz gość wykona wspólnie z Zespołem mazowszańskie utwory „Dziura w desce” oraz słynnego „Furmana”. Na scenie pojawi się także balet „Mazowsza”, który zaprezentuje zarówno mazowszańskie choreografie, jak również zupełnie nowe układy przygotowane przez kierownika baletu Wiolettę Milczuk – informują organizatorzy.

Wyjątkowy, nastrojowy klimat zapewnią utwory w aranżacji na orkiestrę symfoniczną, które znalazły się na płycie „De Mono Symfonicznie”. Z pewnością będzie to więc wieczór pod znakiem znakomitej i poruszającej muzyki.

Walentynki z Mazowszem i De Mono w Mateczniku w Otrębusach świętowane będą przez dwa dni. Koncerty odbędą się 15 lutego (godz. 18.00) i 16 lutego (godz. 17.00). Bilety do nabycia tu. A zostało ich już bardzo niewiele.

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na niedzielny koncert. Trafią one do dwóch osób, które dziś (13 lutego) o godz. 12.00 jako pierwsze przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule prosimy wpisać „Walentynki z Mazowszem”, w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Powodzenia!

WYNIKI:

Bilety wygrywają Elwira i Dominik. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się mailowo. Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9016

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7293

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16