„Masa” spotka się z czytelnikami

Region

Jeśli lubicie książki Jarosława Sokołowskiego ps. „Masa” z cyklu „Masa o...” to już niebawem będziecie mogli... spotkać się z ich autorem. Nie zabraknie niewygodnych pytań...

Każdy z nas przywykł do spotkań autorskich związanych z promocja najnowszej książki autora. Co ciekawe już 21 kwietnia takie spotkanie z czytelnikami będzie miał Jarosław Sokołowski ps. „Masa” – były gangster, członek gangu pruszkowskiego i świadek koronny.

W trakcie spotkania nie zabraknie wywiadu na żywo. „Masa” odpowie na niewygodne i trudne pytania dotyczące m.in. jego przeszłości i grupy pruszkowskiej. W spotkaniu udział weźmie również współautor książek „Masa o…” Artur Górski.

Bilety w cenie 65 i 100 zł są do nabycia na stronie kupbilecik.pl. W cenie biletu „z książką” – najnowsza książka „Masy” o życiu świadka koronnego, z autografami Jarosława Sokołowskiego i Artura Górskiego.

Start: 21 kwietnia godz. 19.00 (wejście od 17.30).
Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty ul. Bobrowiecka 9, Warszawa.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe