Margaret zagra w Ursusie

Region

Jeśli nie macie pomysłu na to jak spędzić najbliższy weekend to zapoznajcie się z ofertą jaką przygotowali sąsiedzi. W Ursusie przez dwa dni nie zabraknie ciekawych atrakcji. Wszystko za sprawą imprezy „Lato Granie”

Już w sobotę (23 lipca) miłośnicy dawnych dziejów będą mogli przenieść się do czasów średniowiecza. Wszystko za sprawą „Poranku Rycerskiego”. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sosnkowskiego 3 powstanie rycerskie obozowisko. Od godz. 10.00 będzie można spróbować swoich sił w średniowiecznych zajęciach. Chętni mogą spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku lub wybić samodzielnie monetę. Na rycerskiej imprezie nie może zabraknąć zamku! W tym będą mogły bawić się dzieci, bo zamek będzie dmuchany. Na boisku „Orlik” zostanie rozegrany niecodzienny, bo międzynarodowy turniej piłkarski. Jego uczestnikami będą m.in. pielgrzymi Światowych Dni Młodzieży.

Kolejnego dnia (24 lipca) Ursus zaprasza na kolejną imprezę, tym razem muzyczną. W Parku Czechowickim odbędzie się „Letnie Granie”. Pierwsze dźwięki usłyszymy o godz. 14.00 gdy na scenie będą prezentować się lokalne zespoły. O godz. 16.00 przed publicznością wystąpi Kapela Góralska „Sarpacka”. Godzinę później na scenie zobaczymy artystkę znaną z takich hitów jak „Thank you very much”, „Hertbeat” czy „Cool me down”. Tak będzie to Margaret. To jednak nie koniec atrakcji. W parku przez cały dzień na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji: strefa lego, cross fitu, dmuchane zjeżdżalnie, stoiska cateringowe, z pamiątkami

Poniżej zamieszczamy małą dawkę muzyki artystki.
 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.