Margaret wystąpi na otwarciu grodziskiej hali widowiskowo-sportowej

Grodzisk Maz.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Grodzisku Mazowieckim otwiera się dla mieszkańców. Z tej okazji władze miasta przygotowały dwudniową imprezę.

Grodziska Hala Widowiskowo-Sportowa to jedna z najważniejszych inwestycji władz Grodziska. I nie ma się co dziwić, bo obiekt jest imponujący! Pierwszy etap inwestycji jest już gotowy. Obiekt jest w stanie pomieścić aż 200 sportowców oraz 3000 widzów. Dodatkowo w salach edukacyjno-naukowych zorganizowano miejsce dla 100 osób. Na hali sportowej boisko jest przystosowane do rozgrywek siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej i nożnej. Choć możliwości aranżacji na rozmaite wydarzenia czy to sportowe czy kulturalne są ogromne.

Czas zatem na wielkie otwarcie! Z tej okazji przygotowano aż dwudniową imprezę. Jakie atrakcje czekają dziś na mieszkańców?
O godz. 12.00 rozpocznie się zwiedzanie nowego obiektu. Na małej scenie przed publicznością zaprezentuje się młodzież, m.in. ze SP nr6, Broadway Dance Ladies, Studia Tańca MW, Grodziskiej Orkiestry Rozrywkowej, nie zabraknie duetu Michał Stawarski & Iwona Kmiecik, Orkiestry Gedeon Richter Polska oraz Załogi Dr. Bryga.

Na godz. 17.00 zaplanowano uroczyste otwarcie hali. Tu zaproszono wiele gwiazd sportu i kultury. Natomiast o godz. 18.00 odbędzie się koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „MAZOWSZE”.

Na niedziele również przygotowano szereg atrakcji Od godz.13.00 będzie możliwe zwiedzanie obiektu. O tej samej godzinie rozpocznie się prezentacja klubów sportowych. Na godz. 13.30 zaplanowano przedstawienie teatralne dla dzieci

Cześć koncertowa rozpocznie się o godz. 17.00 wystąpi Clödie , a godzinę później na scenę wejdzie Jacek Kawalec z zespołem, którzy wykonają utwory z repertuaru Joe Cockera. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie Margaret, której koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

Miejsce: Grodzisk Mazowiecki, ul. Sportowa 31

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Margaret wystąpi na otwarciu grodziskiej hali widowiskowo-sportowej”

 1. SkromnyPastuszek pisze:

  Skończyła się artystycznie… to zaczęła politycznie…
  Nieładnie Margaret, nieładnie !!!

 2. Anonim pisze:

  pienkna kochalbym jom

 3. Bobek pisze:

  Co mi po godzinach jak nie podano daty w artykule???!!!

  • Anna Zwolińska pisze:

   Po pierwsze o imprezie informowaliśmy już wcześniej:)
   Po drugi w artykule jasno jest napisane „Jakie atrakcje czekają dziś na mieszkańców?” – dziś czyli 10 września
   i dalej „Na niedziele również przygotowano szereg atrakcji” – 11 września
   🙂

   • Wilku starszy pisze:

    Dziś czy niedziela to nie jest podanie daty. A jak czytam jutro to jeszcze dziś czy już jutro??? Dziękuję za uzupełnienie textu ?

    • Anna Zwolińska pisze:

     Wystarczy spojrzeć na datę publikacji 🙂

     • Bobek pisze:

      Jak czytasz artykuł to nie bawisz sie w detektywa. Ludzie chcą prostej informacji, podanej na talerzu…

     • olo pisze:

      czego pani oczekuje ? i tak dobrze że czytać potrafią .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Grill gazowy