Marek Ławrynowicz gościem Milanowskiej Przestrzeni Słowa

Milanówek

Na koniec czerwca szykuje się interesujące spotkanie w Milanowskiej Przestrzeni Słowa. Gościem będzie Marek Ławrynowicz.

W piątek, 28 czerwca, o godz. 19.00, w Milanowskiej Przestrzeni Słowa odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Markiem Ławrynowiczem. Pisarz, znany autor słuchowisk radiowych i scenarzysta, będzie gościem w Starym Kinie przy ul. Piłsudskiego 33.

Marek Ławrynowicz zdobył uznanie m.in. za słuchowisko „Ameryka wkracza do Malinówka”, które przyniosło mu nagrodę na festiwalu Dwa Teatry w 2002 roku. Współtworzył również popularne audycje radiowe, takie jak „Zsyp”, „Parafonia”, „Kiwi”, „Kiwirozmówki”, a także powieść radiową „W Jezioranach” oraz telewizyjny program „Odjazd”. Jest także współautorem scenariusza serialu „Blondynka”. To spotkanie to doskonała okazja, by poznać bliżej twórczość tego wyjątkowego artysty.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.