Maraton filmowy w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Dwa filmy w jeden wieczór? To nasza propozycja na najbliższą sobotę. Zapraszamy do Parku Kościuszki na kolejną projekcję w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym razem zobaczycie dwa filmy jeden po drugim!

Tym razem w ramach cyklu „Lato z Polską Komedią” zobaczymy aż dwa filmy i będą to obie części kultowej komedii Juliusza Machulskiego – „Kiler” oraz „Kiler-ów 2-óch”. Pazura, Kożuchowska, Rewiński, Englert, Stuhr, Figura – to plejada polskich gwiazd i to na jednym ekranie. Każdy z nich idealnie wpisuje się w odgrywaną przez siebie rolę. Znakomita obsada, ciekawa fabuła i zabawne dialogi – to recepta na sukces. „Kiler” i „Kiler-ów 2-ow” prezentujące perypetie Jurka Kilera, komisarza Ryby i „Siary” bawią do łez nawet po latach.

Już 10 sierpnia będziecie mogli wspólnie z przyjaciółmi obejrzeć w Pruszkowskim Kinie Letnim obie części kultowej komedii. Zatem weźcie ze sobą ciepłe bluzy i dobry humor. Seans startuje już o 20.30! Zapraszamy do Parku Kościuszki.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Maraton filmowy w Pruszkowskim Kinie Letnim”

  1. Darpi pisze:

    Wszystko fajnie ale troche przeszkadzaly latajace nad glowa samoloty

  2. Maks pisze:

    Cudowne, rzadko pokazywane , zapomniane , mało znane. Prawdziwa uczta kinomana. Przetrawione kotlety po raz kolejny w pruszowkim kinie letnim…..
    Co tu gadać : jakie miasto taki repertuar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły