„Makbet” jako pokaz specjalny PKL

Pruszków

Jeśli zatęskniliście za filmowymi seansami pod chmurką, to mamy dobrą wiadomość. Już dziś wieczorem w ramach Pruszkowskiego Festiwalu Archeologicznego ARTEfakty, będzie można zobaczyć seans specjalny Pruszkowskiego Kina Letniego.

Tym razem wyświetlony zostanie film „Makbet” z Michaelem Fassebenderem w roli głównej. Ekranizacja szekspirowskiego dramatu to niezwykle trudne wyzwanie. Jednak reżyser Justin Kurzel poradził sobie z tym całkiem nieźle. Historia Makbeta jest powszechnie znana. Wiedźmy przepowiadają lordowi Makbetowi świetlaną przyszłość. Ambicję i żądze władzy podsyca Lady Makbet (Marion Cotillard). Proroctwa wiedźm w końcu się spełnią. Ale Makbet będzie musiał wiele za to „zapłacić”. Czy korona warta jest morza krwi? Żądza władzy, pasja, zdrada i szaleństwo – te słowa najlepiej opisują historię Makbeta!

Jeśli chcecie poznać losy „Makbeta” to koniecznie zjawcie się na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie już dziś, 11 września. Na widzów czekać będą leżaki i krzesełka. Wstęp na seans jest bezpłatny. Pokaz w ramach ARTEfaktów rozpocznie się o godz. 20.30. Pamiętajcie o ciepłych kocach i kurtkach.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Researc.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy