Majowy Pchli Targ przed nami

Pruszków

Chcecie wygospodarować trochę miejsca w szafie? Robicie porządki w garażu? A może właśnie zmieniliście wystrój w domu i nie wiecie co zrobić z niepasującymi dodatkami? Niepotrzebne już rzeczy sprzedajcie na Pchlim Targu!

Pchli Targ to cykliczna impreza organizowana przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie. Pierwszy targ został zorganizowany w grudniu ubiegłego roku i cieszył się ogromnym powodzeniem. Impreza przypadła do gustu mieszkańcom, którzy tłumnie odwiedzają szkolną halę w „targowe” niedziele. 

Najbliższy Pchli Targ odbędzie się 8 maja. Szykujecie szafę na lato? To świetnie! Może część letnich ubrań, które już przestały się wam podobać, są za duże lub… za małe warto sprzedać za niewielkie kwoty. A może w weekend planujecie wiosenne porządki w garażu? Niepotrzebne narzędzia, stary ale sprawny rower lub za małe na naszą pociechę rolki – to wszystko może się okazać dla kogoś skarbem, a wam tylko zajmują miejsce. Zabierzcie wszystko na Pchli Targ, wystarczy zaledwie 5 zł, by bez problemu sprzedawać swoje skarby. 

A może szukacie nietypowych przedmiotów do domu? Albo lubicie rękodzieło, ozdobne pudelka, czy wyszywane obrazy? Lub poszukujecie ciekawych książek, płyt CD lub winyli? Jeśli tak to wszystko i wiele więcej znajdziecie na Pchlim Targu! 

Już 8 maja (niedziela) od 9.00 do 14.00, każdy będzie mógł odwiedzić Pruszkowski Pchli Targ i znaleźć coś dla siebie. Impreza odbywa się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych przy ul. Gomulińskiego 2 w Pruszkowie. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz szkoły. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe