Maja w ogrodzie, mieście-ogrodzie

Milanówek

Jak zadbać o ogród? Które kwiaty będą nadawać się na balkon? Jak pielęgnować rośliny ogrodowe? Kiedy sadzić i przesadzać rośliny i jak to dobrze zrobić? A te i inne pytania odpowie Maja Popielarska w trakcie wizyty w Milanówku.

Maję Popielarską większość z nas kojarzy jako pogodynkę ze stacji TVN. Jednak to nie jedyne zajęcie prezenterki. Maja Popielarska od 2004 r. jest współautorką telewizyjnego programu „Maja w ogrodzie” gdzie udziela licznych porad dotyczących m.in. pielęgnacji roślin ogrodowych.

Maja ma również inną pasję pisze książki. Głównie są to poradniki dotyczące pielęgnacji roślin, którymi możemy upiększyć swój taras czy ogród. Warto tu dodać, że Maja jest prawdziwym specjalistą, bowiem ukończyła architekturę krajobrazu. „Balkon i taras – zielona oaza”, „Maja w ogrodzie wiosna – lato”, „Maja w ogrodzie jesień – zima” czy wydana w 2014 r. „12 miesięcy z Mają Popielarską: Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie” to pozycje, które w swoim domu powinien mieć każdy miłośnik prac ogrodowych.

Niebawem Maja Popielarska przyjedzie do Milanówka by spotkać się z czytelnikami. Będzie to okazja do rozmowy i zadania pytań prezenterce i autorce książek. Spotkanie z Mają Popielarską odbędzie się 11 maja o godz. 18.00 w Przedszkolu nr 1 przy ul. Fiderkiewicza 43 w Milanówku. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.