Mają moc! Orkiestra z OSP Nadarzyn gra z Dawidem Podsiadło.

Najnowszy krążek Dawida Podsiadło został wydany. I nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że do współpracy artysta zaprosił Orkiestrę z OSP Nadarzyn.

Orkiestrę OSP Nadarzyn założył w 1998 r. Mirosław Chilmanowicz. Jest także jej dyrygentem. Każdy koncert przyciąga wielu słuchaczy. Nic zatem dziwnego, że orkiestra jest uważana za jedną z najlepszych w Polsce i Europie. Zgromadziła już wiele nagród i wyróżnień zdobytych na festiwalach i konkursach.
Zespół zdobył wiele nagród w kraju i za granicą. Występuje również w wielu programach telewizyjnych. Od lat z Jerzym Owsiakiem otwiera Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podsiadło to muzyczny przedstawiciel młodego pokolenia. Jego muzyka cieszy się popularnością niezmiennie od 2013 r., kiedy to nagrał debiutancki album „Comfort and Happiness”. Jest również laureatem prestiżowych nagród muzycznych, choćby takich jak Fryderyki, czy Paszport Polityki.
21 października ukazała się najnowsza płyta artysty „Lata dwudzieste”. Już na okładce pojawili się muzycy Orkiestry OSP Nadarzyn. Zagrali z nim kawałek „Szarość i róż”. Można było ich zobaczyć na uroczystej gali promującej krążek Podsiadło.

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w Gali promującej najnowszą płytę Dawida Podsiadło „Lata Dwudzieste”. (…) Jeszcze raz dziękujemy Dawidowi i całemu Zespołowi za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym projekcie. (…) Jest power! – czytamy w facebookowym wpisie Orkiestry.

Muzykom gratulujemy sukcesu i czekamy na następne! A poniżej utwór „Szarość i róż” z gali z udziałem orkiestry.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Mają moc! Orkiestra z OSP Nadarzyn gra z Dawidem Podsiadło.”

  1. KomsomolskajaPrawda pisze:

    Manipulacja „owsiakowa” ma miejsce od najmłodszych lat !
    Czy to jest normalne, że dzieci z 7-8 klasach są przymuszane do kwestowania na rzecz WOŚP i zbierania jakiś tam punktów niezbędnych do tego, że będą miały większe szanse na dostanie się do lepszego liceum ?!

    Takie rzeczy teraz się dzieją w szkołach i dziwię się, że PiS nie zrobił jeszcze z tym porządku !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły