Magiczny Botaniczny zaprasza

Region

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie popołudnia z dziećmi w trakcie świąteczno-noworocznej przerwy to polecamy Wam Magiczny Botaniczny!

W Ogrodzie Botanicznym UW po raz kolejny „rozkwitła” świetlna wystawa „Magiczny Botaniczny”. Na gości czekają tu świetlne konstrukcje nawiązujące do roślin, które można znaleźć w Ogrodzie Botanicznym. Nie brakuje też instalacji nawiązujących do baśni i legend. Oczywiście związanych z przyrodą. Wśród uśpionych jesienno-zimowym snem roślin można podziwiać piękne świetlne rzeźby kwiatów, krzewów, ptaków i leśnych zwierząt. A tuż obok nich znajdziecie świetlnego mamuta i to naturalnych rozmiarów, olbrzymi kwiat dziwidła oraz unoszący się w powietrzu koliber. W tym roku w „Magicznym Botanicznym” znajdują się również zupełnie nowe świetlne instalacje.

Nowe świetlne rzeźby to jednak nie wszystko! Organizatorzy przygotowali więcej niespodzianek dla zwiedzających wystawę po zmroku. Spacer po alejkach zamieni się w fantastyczną przygodę dla wszystkich, którzy wezmą udział w grze terenowej. Na gości wystawy będzie czekał również MagicznyNapój – rozgrzewający napar, którego recepturę stworzyli pracownicy Ogrodu Botanicznego UW w oparciu o rośliny ze świata baśni i legend.

Wystawę „Magiczny Botaniczny” można odwiedzać od wtorku do niedzieli. Od wtorku do czwartku wystawa czynna jest w godz. 17.00 – 20, a od piątku do niedzieli w godz. 16.00 – 21.00. „Magiczny Botaniczny” będzie czynny do 26 lutego 2022 r.

Bilety dostępne już do 20 zł . Warto kupić je wcześniej przez stronę internetową lumagica.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Magiczny Botaniczny zaprasza”

 1. kesja pisze:

  Świetna wystawa, byliśmy wieczorem i efekt jest oszałamiający. Warto się wybrać!

 2. Rysiek pisze:

  Nie każdego stać na ceny w komunikacji warszawskiej, a zaparkować nie ma gdzie.

  • Wacek pisze:

   Nie każdy może jechać komunikacją, bo nie może chodzić, a parkować nie ma gdzie. To chyba najgorszy ogród pod tym względem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły