Magiczne święta w Centrum Janki!

Janki

Dekorowanie bombek w towarzystwie gwiazd, świąteczne warsztaty dla najmłodszych oraz dekoratornia pakująca prezenty – to tylko niektóre z atrakcji, które Centrum Janki przygotowało w grudniu dla swoich gości . Nie zabraknie też upominków i wysyłania listów do Świętego Mikołaja, który za najciekawsze z nich rozda prezenty.

WARSZTATY Z GWIAZDAMI!

Centrum Janki ma kuszącą propozycję dla osób chcących świąteczne zakupy połączyć ze spotkaniem znanych z pierwszych stron gazet ulubieńców – warsztaty dekorowania bombek choinkowych z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem odbędą się w sobotę 11 grudnia. Będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób gwiazdy spędzają święta, jak dekorują dom i jakie stylizacje wybierają w tym szczególnym czasie.

ŚWIĄTECZNE ZABAWY W LILIPUTKOWIE!

Zapraszamy także na przedświąteczne zabawy dla najmłodszych. W Liliputkowie, przestrzeni dedykowanej dzieciom, w której mogą one bezpłatnie uczestniczyć w animacjach i warsztatach, 11 grudnia odbędą się warsztaty dekorowania bombek i stroików. Z pewnością pozwolą one maluchom rozwinąć swój talent artystyczny. Przeprowadzimy także warsztaty sensoryczne, które pozytywnie oddziałują na zmysły i wyobraźnię. Dzieci będą też tworzyć własne listy do Świętego Mikołaja z pomocą sympatycznych elfów.

DEKORATORNIA ZAPRASZA!

Od 6 do 24 grudnia w Centrum Janki działać będzie dekoratornia prezentów, w której będzie można zapakować kupione wcześniej upominki. Po okazaniu paragonu na kwotę minimum 100 zł, z usługi będzie można skorzystać bezpłatnie.

PIĘKNE BOMBKI ZA ZAKUPY!

Centrum przygotowało także upominki dla klientów – do zdobycia będą komplety uroczych, ręcznie malowanych bombek choinkowych. Aby otrzymać prezent, wystarczy zrobić w dniach od 17 do 19 grudnia – czyli od piątku do niedzieli – zakupy na minimalną kwotę 200 zł.

KLOCKI LEGO OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

Dzieci, które chcą wysłać list do Świętego Mikołaja, mogą wrzucić go do jednej ze specjalnych skrzynek w dniach od 6 do 24 grudnia. Ze wszystkich listów wybrane zostaną te najciekawsze, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci klocków Lego.

POMYSŁY NA PREZENTY Z BUTIKU JANKI!

Nie masz pomysłu na prezent, a możesz potrzebujesz porady modowo-makijażowej? Zapraszamy do Pop-up Butik Janki niedaleko sklepu W.Kruk. Pop Up będzie otwarty w weekendy aż do świąt (w piątki, soboty, niedziele handlowe, a także 30.12, dzień przed Sylwestrem). W każdy piątek klienci będą mogli skorzystać z porad stylistki, bezpłatnego makijażu i porad fryzjera. Na klientów czeka też specjalny rabat 20 % na z kolekcje zakupione w butiku. Z kolei soboty i niedziele to czas przede wszystkim na „prezentownik świąteczny”. Przygotowane przez stylistki i znane influencerki zestawy będzie można kupić stacjonarnie w Pop-upie lub na www.butikjanki.pl

 

SYLWESTROWE STYLIZACJE Z IWONĄ RYSZKOWSKĄ!

Natomiast w czwartek 30.12 zapraszamy na NEW YEAR PERFECT LOOK – stylizacje sylwestrowe i porady naszej stylistki Iwony Ryszkowskiej. Klientki mogą przyjść z kreacją zakupioną w Centrum Janki oraz dobrać do niej makijaż i fryzurę lub w całości kupić stylizację w butiku.

Centrum Janki w świątecznej odsłonie zabłyśnie tysiącami światełek, a wśród dekoracji szczególne wrażenie zrobi z pewnością świetlisty rumak zaprzęgnięty do białej karocy.

Wszystkie przygotowane aktywności przebiegać będą zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Klienci proszeni są o zachowanie odległości od innych osób oraz zasłonięciu ust i nosa.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.