Magda z Grodziska w „The Voice of Kids”

Grodzisk Maz.

Magda Piątek z Grodziska Mazowieckiego dołączyła do drużyny Tomsona i Barona w programie „The Voie of Kids”. Sprawdźcie jakim utworem urzekła jurorów.

Program „The Voice of Kids” odkrywa przed szeroką publicznością dziecięce talenty muzyczne. W poprzednich edycjach nie brakowało utalentowanej młodzieży z naszego regionu. Nie inaczej jest tym razem. Przez przesłuchania w ciemno przeszła Magda Piątek z Grodziska Mazowieckiego. Magda ma 14 lat. Swoją muzyczną przygodę rozpoczęła już w przedszkolu. Śpiewała w chórze i chodziła do szkoły musicalowej. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Jednak największy sukces to występy wokalne z Grodziską Orkiestrą Rozrywkową, które są dla niej wyjątkowym przeżyciem i powodem do dumy. Szczególnie ważne są dla niej zwierzęta, które chętnie otacza opieką.

Magdaw trakcie przesłuchania wykonała utwór Adele „Hello”. Swoim śpiewem zachwyciła Cleo, Barona i Tomsona oraz Dawida Kwiatkowskiego. Wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele! Magda trafiła do drużyny Barona i Tomsona. Teraz zobaczymy ją na scenie w trakcie „bitwy na głosy”

Już dziś możecie wesprzeć Magdę i zagłosować w plebiscycie na najlepszy głos The Voice of Kids. Co trzeba zrobić? Wystarczy oddać swój głos na Magdę klikając w ten link.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.