Maciej Maleńczuk zagra w Pruszkowie

Pruszków

Już w listopadzie na scenie Centrum Kultury i Sportu zabrzmi charakterystyczny głos jednego z najbardziej kontrowersyjnych artystów ostatnich dziesięcioleci. Maciej Maleńczuk wystąpi z koncertem promującym jego ostatnią płytę.

Maciej Maleńczuk należy do grona najbardziej charyzmatycznych artystów ostatnich lat. Łączy w sobie wspaniały głos, którym wyśpiewuje napisane przez siebie piosenki. Teksty trafnie, ale nie zawsze miłe.

„Klauzula sumienia” to ostatnia płyta artysty wydana w 2020 roku. Pruszkowski koncert będzie promował właśnie tę płytę. Co usłyszymy? Poza piosenkami z krążka, z głośników popłyną także „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, czy „Dawna dziewczyno”. Maciej Maleńczuk wystąpi w towarzystwie artystów „Piwnicy pod Baranami”, Wiesława Jamioła oraz Dominika Wywrockiego.

Koncert odbędzie się 25 listopada o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu. Bilety możecie kupić tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Maciej Maleńczuk zagra w Pruszkowie”

 1. Brwinowianin pisze:

  @ Per- parasol – Frajerku,
  Wałęsa też siedział „politycznie” …tylko że w hotelu !
  Chodziło o to żeby dać poczucie ówczesnemu społeczeństwu , że jest po tej drugiej – niekomunistycznej stronie !@ Myślisz , że komuniści byli tacy tępi jak Ty?
  Oni manipulacje mieli i mają w jednym palcu po dziś dzień – przykładem Donald Tusk…
  FRAJERZE !

  • pisdo pisze:

   A Jarek nie siedział żeby społeczeństwu dać poczucie że jest po stronie komuchów i skompromitować go w oczach opozycjonistów. 🙃😂🤣 Ty kretynie, chyba PiS ci zrobił lobotomię 🤕

 2. Piotr pisze:

  Panie Macieju świetny koncert podczas Dni Pruszkowa. Teraz z chęcią wybiorę się na Pana koncert ponownie.
  Nie rozumiem krytykujących, każdy ma prawo mieć swoje gusta muzyczne i nikt nikogo nie zmusza do słuchania tego, czy innego artysty. Pozdrawiam ludzi o otwartych umysłach. Do zobaczenia na koncercie.

 3. ORBAN pisze:

  Wielkie brawa dla Jogi i Krystyny.

 4. ORBAN pisze:

  Komunistycznego śpiewaka? ONA ty chyba nie wiesz co piszesz. Chyba,że wspierasz PIS, to rozumiem skąd ta treść. Na protestach o wolne sądy był OK. Sorry ale Ty w tym czasie chyba przed kineskopem z TVP INFO udawałaś naiwną patriotkę?

 5. Krystyna pisze:

  Nie kcemy tego pijoka brzydkiego. Kcemy Zenka i Sławomira. Ony tak ładnie spiwajo i przystojne to chłopy.

 6. Anonim pisze:

  Większego chama nie było?

 7. ONA pisze:

  nie chcemy tego komunistycznego śpiewaka w swoim mieście !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły