Maciej Maleńczuk solo

Koncert

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na solowy koncert Macieja Maleńczuka, artysty znanego nie tylko ze swojej muzyki, ale też prawdziwie rockandrollowego stylu bycia.

Maleńczuk to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzycznej, na której obecny jest już od wielu lat. – Artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu” – zachęcają organizatorzy z grodziskiego Centrum Kultury.

Na koncert zaprasza sam artysta, w specyficzny dla siebie sposób. – Stęsknionych za barwą mojego głosu, doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wy****rza z sali – czytamy.

Maleńczuk solo w grodziskim Centrum Kultury już 14 maja. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie oraz na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.