„Lutosławski i Hemar” w pruszkowskim Salonie Poezji

Pruszków

Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Salon Poezji. Tym razem zaprezentowana będzie twórczość Witolda Lutosławskiego i Mariana Hemara.

Twórczość dwóch wielkich osobowości polskiej sceny artystycznej zagości w pruszkowskim Salonie Poezji. Z jednej strony Witold Lutosławski – wspaniały kompozytor, pianista, dyrygent, ale też autor piosenek. Z drugiej zaś – Marian Hemar – poeta, satyryk, dramatopisarz i autor tekstów piosenek. To wspaniały mariaż doskonałej muzyki i humoru w najlepszym gatunku.

Podczas Salonu Poezji twórczość obu artystów przybliżą Karolina Skrzyńska (śpiew), Piotr Loranc (muzyka), Monika Mariotti i Wojciech Brzeziński (recytacja wierszy).

Na spotkanie z kulturą w Salonie Poezji zapraszają: Zarząd i Rada Powiatu Pruszkowskiego, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie i Stowarzyszenie K40. Zaplanowano je na 14 maja o godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. Bilety są do odebrania w MDK w Pruszkowie od 5 maja.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Lutosławski i Hemar” w pruszkowskim Salonie Poezji”

  1. Czeri pisze:

    Poezja porannym smakiem inspirowane świeżością lecz sezonową porą roku natchnieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe