Lipiec pełen zabawy dla najmłodszych!

Janki

Centrum Janki otwiera bezpłatną kreatywną przestrzeń zabawy Liliputkowo. Co więcej lipiec w Centrum Janki jest miesiącem dobrej zabawy! Przed nami trwa kolejna wyjątkowa sobota gdzie na małych klientów czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji!

Malutkie domki, uliczki i samochody – urocze miniaturowe miasteczko swoje bramy otworzyło już 10 lipca. W bajkowej krainie przypominającej Warszawę w stylu retro, maluchy można się świetnie bawić! W lipcu w Liliputkowie pojawią się też wyjątkowi goście, będzie wata cukrowa i barwny korowód.

Urocza cukierenka, profesjonalny warsztat stolarski, a może przestrzeń do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki? W Liliputkowie każde dziecko znajdzie coś ciekawego, by kreatywnie spędzić czas i… świetnie się bawić! Dodatkowo w zaczarowanym świecie Liliputkowa dla maluchów przygotowano także wiele kolorowych przestrzeni z elementami 3D pobudzającymi wyobraźnię i dostarczającymi niezapomnianych wrażeń.

Ale to nie wszystko…
Lipiec w Centrum Janki to miesiąc dobrej zabawy, dlatego w trzy lipcowe soboty (10 lipca, 17 lipca, 24 lipca – jedna już za nami!) centrum zaplanowało mnóstwo dodatkowych atrakcji!

W galerii pojawią się wyjątkowi goście specjalni – kataryniarz, bicyklista, monocyklista oraz szczudlarz. Będzie stoisko z watą cukrową, balonami i fotobudka. Najmłodsi goście Centrum otrzymają też vouchery na lody! Co kilka godzin przez centrum przemaszeruje barwny korowód, a profesjonalni animatorzy zaproszą do wspólnej zabawy całe rodziny.

To jeszcze nie koniec niespodzianek!
Rodzice, którzy na profilu centrum na Facebooku umieszczą zdjęcie swojej pociechy zrobione w Liliputkowie i oznaczą hasztagiem #LILIPUTKOWOJANKI, będą mieli szansę na atrakcyjne nagrody.

Liliputkowo to bezpłatna przestrzeń kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat, która czynna będzie codziennie w godzinach 11:00-19:00. Powstała specjalnie z myślą o najmłodszych gościach centrum i ich rodzicach. Regulamin korzystania z przestrzeni dostępny jest na miejscu.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.