Lipcowy koncert do północy

Pruszków

Już niebawem kolejne muzyczne wydarzenie w Pruszkowie. 24 lipca w Parku Kościuszki odbędzie się „Lipcowy koncert do północy”. Repertuar prezentuje się niezwykle interesująco.

Wieczór pełen muzycznych wrażeń i gorących rytmów. Tak zapowiada się „Lipcowy koncert do północy”, który od lat cieszy się popularnością. Przyciąga mieszkańców Pruszkowa oraz wielu gości. Nie inaczej ma być w tym roku. – Na koncert do północy ściągają ludzie z całej Polski. Można spotkać również zagranicznych gości. W tym roku będą w nim uczestniczyć pielgrzymi z Gwatemali – mówi Witold Konieczny z biura promocji Pruszkowa.

Hiszpańskie rytmy, taniec flamenco, a potem piosenki włoskie i francuskie. Mieszkańcy Pruszkowa będą mogli rozkoszować się wyjątkową muzyką i poznać inne klimaty. Rzecz jasna, nie zabraknie polskiej twórczości. „Lipcowy koncert do północy” wystartuje już 24 lipca o godz. 18.00 w Parku Kościuszki. Jako pierwszy na scenie zaprezentuje się zespół Los Payos. Gorące hiszpańskie rytmy rozgrzeją publiczność do czerwoności. Następnie włoskie klimaty przedstawi William Prestigiacomo. O 20.30 w świat francuskich piosenek publiczność przeniesie Anna Sroka-Hryń. Na koniec wszystkich do zabawy porwie Shakin’Dudi.

„Lipcowy koncert do północy” to stały element pruszkowskiej mapy kulturalnej. – Stał się wyjątkową tradycją. Oferta artystyczna wyróżnia Pruszków spośród innych miast. Staramy się, aby była przekrojowa i pozwalała każdemu znaleźć coś dla siebie. Ważną pozycję zajmuje w niej koncert do północy, który spotyka się zawsze z dużym zainteresowaniem – tłumaczy Konieczny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.