Lipcowy koncert do północy w Pruszkowie

Pruszków

Zapraszamy na tegoroczną odsłonę koncertu do północy w Pruszkowie. Nastrojowy koncert rozpocznie się o 19.00, 22 lipca w Parku Kościuszki.

Koncert do północy to nieodłączny element cyklu letnich imprez plenerowych organizowanych dla mieszkańców Pruszkowa. Romantyczną atmosferę gwarantuje malownicza sceneria parku i Pałacyku Sokoła.  Podczas IX koncertu do północy wystąpią m.in. Piotr Polk i Łukasz Zagrobelny.

Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00. Jako pierwszy wystąpi Piotr Polk – polski aktor i piosenkarz. Polk ukończył studia na wydziale aktorskim Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Uczęszczał także do szkoły muzycznej w Lubińcu oraz założył rockową grupę „Boss”, której był liderem. Artysta ma na swoim koncie liczne występy w filmach i serialach oraz na deskach teatrów w Polsce i za granicą. Kariera muzyczna Polka rozwinęła się po wydaniu krążka „Polk in Love” w 2008 roku, w 2011 nagrał drugi album – „Mój film”.

Kolejną gwiazdą pruszkowskiego koncertu będzie Łukasz Zagrobelny, który na scenie pojawi się o godzinie 20.30. Wokalista ma na swoim koncie przeboje kojarzone przez słuchaczy z rozgłośni radiowych i telewizyjnych, m.in. „Życie na czekanie” oraz duet z Eweliną Flintą „Nie kłam, że kochasz mnie”. Zagrobelny związany jest z Teatrem Muzycznym Roma, wystąpił w musicalach „Les Misérables”, „Koty”, „Grease”  oraz wielu innych.

Na zakończenie wieczoru w Parku Kościuszki  mieszkańcy Pruszkowa usłyszą przeboje Marilyn Monroe, w ramach muzycznego spektaklu znanego aktora, reżysera i satyryka – Andrzeja Strzeleckiego. Niespodzianką pozostaje jednak informacja, kto zaśpiewa  na scenie… Koncert rozpocznie się o godzinie 22.00 i potrwa, zgodnie z założeniem, do północy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe