Letnie Granie w Milanówku: Harlem

Milanówek

Przed nami ostatni z koncertów w cyklu Letnie Granie w Milanówku. Tym razem koncert przeniesie nas w klimaty rockowe Na scenie pojawi się Harlem.

Cykl koncertów Letnie Granie na trwałe zapisał się w kalendarzu kulturalnych imprez w naszym regionie. Dlatego muzycznych wieczorów nie może zabraknąć i w tym roku. W ramach cyklu Letnie Granie zaplanowano pięć koncertów. Ostatni z nich już 2 września! Tym razem na scenie pojawi się zespół Harlem

Od ponad ćwierć wieku, zespół Harlem koncertuje na terenie kraju. Występował między innymi w Oprze Leśnej, na Przystanku Woodstok, Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Seven Festiwal czy Rockblu Przywidz Festiwal…

W czasie koncertów plenerowych jak i klubowych, artyści przenoszą fanów w świat brzmienia muzyki rockowej i bluesowej, zapewniając rozrywkę i niepowtarzalne brzmienie na najwyższym poziomie. W czasie koncertów usłyszeć można największe przeboje zespołu takie jak Kora, Piąta Trzydzieści czy Kiedy Góral Umiera oraz najnowsze propozycje Harlemu, który cały czas aktywnie tworzy nowe kompozycje. Zespół tworzą charyzmatyczni muzycy, którzy dzięki doskonałemu kontaktowi z publicznością przekazują ze sceny niesamowitą energię pozostawiając pozytywne wspomnienia.

Start: 2 września, godz. 20.00
Miejsce: Milanówek, Park Zielony Dołek, ul. Krótka 10.
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.