Letnie Granie w Milanówku

Milanówek

To już ostatni koncert cyklu Letnie Granie. Podczas dotychczasowych koncertów mieliśmy do czynienia z rozmaitymi stylami muzycznymi. Kto wystąpi teraz?

Już w najbliższą sobotę, 21 sierpnia o godz. 21.00, w Parku Zielony Dołek w Milanówku, odbędzie się ostatni koncert Letniego Grania. Tym razem na scenie wystąpi Sosnowski.

Sosnowski to znany z utworów „Deszcz”, „Po prostu”, „Hej” gitarzysta i songwirter. Twórca w tym roku został nominowany do nagród Fryderyk. Dodatkowo jest on zwycięzcą plebiscytu Blues Top 2020 w kategorii Wokalista Roku i Odkrycie Roku. Otrzymał również trzecie miejsce dla płyty „Tylko się nie denerwuj” w kategorii Płyta Roku, w plebiscycie radiowej „Trójki”. Zdobył też Grand Prix na Suwałki Blues Festival. Reprezentuje Polskę na międzynarodowym konkursie European Blues Challenge 2021.

Płyta „ Tylko się nie denerwuj”, to nowe, bardziej energetyczne i jeszcze barwniejsze oblicze Sosnowskiego. Po albumie „ The Hand Lugagge Studio”, dzięki któremu dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca w towarzystwie zespołu z 12 piosenkami po polsku. Słychać tu nie tylko stylowe gitary, do których jesteśmy już przyzwyczajeni, ale także np. instrumenty dęte, rozbudowany bas, rockową perkusję czy rhythm and bluesowe brzmienia Hammonda.

Wydarzenie będzie przebiegać zgodnie z wszystkimi wytycznymi sanitarnymi obowiązującymi podczas pandemii COVID-19. Wstęp jest wolny, ale jest ograniczona ilość miejsc (250). Warto zabrać ze sobą certyfikat szczepień, bo osoby z tym dokumentem nie będą wliczani do limitu osób.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.