Letnie Granie w Milanówku

Milanówek

To już druga edycja imprezy muzycznej w Milanówku. Dziś pierwszy koncert z całego cyklu. Na scenie pojawi się John Porter

John Porter jest walijskim muzykiem i kompozytorem. W 1977 r. wraz z Korą i Markiem Jackowskimi stworzył trio o nazwie Maanam Elektryczny, który później został przemianowany na Maanam. Po około dwóch latach John opuścił zespół Kory i wraz poznanymi wrocławskimi muzykami założył własny o nazwie John Porter Band. W latach 80-tych rozpoczął karierę solową. Swoją pierwszą płytę zatytułowaną China Disco wydał w 1982 r., rok później ukazała się akustyczna płyta Magic Moments, a w kolejnych latach muzyk wydał jeszcze pięć płyt. Artysta nawiązywał współpracę z wieloma znanymi polskimi muzykami, między innymi z Wojciechem Morawskim, Krzysztofem Zawadką. Największy sukces komercyjny odniósł w duecie z Anitą Lipnicką. W 2005 r. John Porter został uhonorowany medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Wstęp wolny – za wejściówką pobraną w miejscu wydarzenia przed koncertem. Powodowane jest to koniecznością kontroli liczby osób na koncertach plenerowych. Obowiązuje limit 250 miejsc.

Start: 26 czerwca, godz. 19.00
Miejsce: Milanówek, Zielony Dołek ul. Krótka 10

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Letnie Granie w Milanówku”

  1. Wolverine blues pisze:

    Kiedy Koszut gra???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły