Letnie Granie w Milanówku

Milanówek

Rusza cykl imprez muzycznych pod szyldem „Letnie Granie”. Inauguracyjny koncert odbędzie się 26 czerwca o godzinie 19:00 na terenie Zielonego Dołka w Milanówku. Wstęp na wszystkie wydarzenia cyklu jest darmowy. Dziś pierwszy koncert, a na scenie pojawi się John Porter.

John Porter jest walijskim muzykiem i kompozytorem. Jego muzyczna droga zaczęła się od współpracy z Korą i Markiem Jackowskim w trio „Mannam – Elektryczny Prysznic”. W 1979 roku Porter założył swoją własną formację, Porter Band, i wydał debiutancki album „Helicopters”, który zdobył tytuł płyty roku w kategorii rock.

Porter wydał wiele solowych albumów, w tym pierwszy polski album unplugged „Magic Moments” w 1983 roku. Jego współpraca z Anitą Lipnicką zaowocowała przebojem „For You” oraz platynową płytą „Nieprzyzwoite piosenki”. Album zdobył prestiżową nagrodę Fryderyka za „Najlepszy album”. Kolejne wspólne płyty, takie jak „Inside Story” i „Goodbye”, również cieszyły się dużą popularnością. To właśnie duet z Anitą Lipnicką przyniósł Porterowi największy komercyjny sukces.

W 2005 r. John Porter został uhonorowany medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Wstęp wolny – za wejściówką pobraną w miejscu wydarzenia przed koncertem. Powodowane jest to koniecznością kontroli liczby osób na koncertach plenerowych. Obowiązuje limit 250 miejsc.

Start: 26 czerwca, godz. 19.00
Miejsce: Milanówek, Zielony Dołek ul. Krótka 10

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Letnie Granie w Milanówku”

  1. Wolverine blues pisze:

    Kiedy Koszut gra???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły